Οι φοιτητές, θα πρέπει να αποστείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση της Βιβλιοθήκης Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., γράφοντας στο θέμα: ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΗΣ ΛΟΓΩ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑΣ τα εξής:

1. Πλήρες αρχείο pdf της διπλωματικής εργασίας τους (συμπεριλαμβανομένων εξωφύλλων, περιεχομένων, βιβλιογραφίας, παραρτημάτων, κλπ.)
  2. Αρχείο doc (ΟΧΙ pdf) που περιέχει όσα αναφέρονται στο Έγγραφο παράδοσης διπλωματικής εργασίας (ονοματεπώνυμα, τίτλοι, κλπ), με κανονικούς χαρακτήρες και όχι σταθερή χρήση κεφαλαίων.
  3. Σκαναρισμένο το Έγγραφο παράδοσης διπλωματικής εργασίας με την υπογραφή του φοιτητή: το έγγραφο πρέπει να εκτυπωθεί από την ιστοσελίδα, να συμπληρωθεί χειρόγραφα, να σκαναριστεί και να επισυναφθεί στο email.

Το Έγγραφο ΔΕΝ θα γίνει δεκτό εάν τροποποιηθεί σε επεξεργαστή κειμένου.

Το Έγγραφο ΔΕΝ θα γίνει δεκτό εάν δεν είναι πλήρως συμπληρωμένο ή δεν φέρει υπογραφή.

Το Έγγραφο παράδοσης διπλωματικής εργασίας, βρίσκεται στο σύνδεσμο  https://www.civil.auth.gr/to-tmima/library.html

Σε περίπτωση ύπαρξης εκκρεμοτήτων (πρόστιμα ή επιστροφή βιβλίων), παρακαλούμε επικοινωνήστε με τη Βιβλιοθήκη για την τακτοποίησή τους: