Την Παρασκευή 20 Μαΐου και ώρα 11:00 θα συνεδριάσει μέσω τηλεδιάσκεψης e-presence η Συνέλευση του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ.

ΘEMATA HMEPHΣIAΣ ΔIATAΞHΣ

1. Πρόγραμμα εξεταστικής περιόδου εαρινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2021-2022.
  2. Εκ νέου έγκριση γνωστικού αντικειμένου προκήρυξης κατόπιν αίτησης εξέλιξης του αναπληρωτή καθηγητή κ. Γ. Στεφάνου.
  3. Προκηρύξεις θέσεων που κενώθηκαν λόγω συνταξιοδότησης μελών έως τις 31/8/2021-Έγκριση γνωστικών αντικειμένων.
  4. Έγκριση Μητρώου Εσωτερικών και Εξωτερικών Μελών του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ.
  5. Kατατακτήριες εξετάσεις αποφοίτων ΙΕΚ και μεταλυκειακού έτους–τάξης μαθητείας σε Τμήματα ΑΕΙ.
  6. Ορισμός 7-μελούς εξεταστικής επιτροπής του ΥΔ κ.Κοταρίδη Ιωάννη.
  7. Προκήρυξη για την εισαγωγή 40 μεταπτυχιακών φοιτητών στο ΠΜΣ ''ΑΕΙΦΟΡΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΕΝΑΝΤΙ ΣΕΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΚΙΝΔΥΝΩΝ'' για το ακαδ.έτος 2022-23.
  8. Aιτήσεις – Ανακοινώσεις – Προτάσεις ΠΜΣ.
  9. Αιτήσεις μελών ΔΕΠ/ΕΔΙΠ/ΕΕΠ/ΕΤΕΠ.
  10. Αιτήσεις –Ανακοινώσεις – Προτάσεις.
  11. Φοιτητικά Ζητήματα.