Στο πλαίσιο της συμμετοχής του ΑΠΘ στο δίκτυο Πανεπιστημίων BRAUIC ( Belt & Road Architectural University International Consortium) προσκαλούνται ομάδες φοιτητών προπτυχιακών ή/ και μεταπτυχιακών για συμμετοχή σε International Competition: Battle of University Startups (By the Industrial University of Tyumen, Russia).

Προθεσμία υποβολής αιτήσεως συμμετοχής είναι η 4η Ιουνίου 2022 και η παρουσίαση θα γίνει στις 8 Ιουνίου 2022.

Για τυχόν διευκρινίσεις και περισσότερες πληροφορίες oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν απευθείας με την υπεύθυνη κ. Elena Ustiugova (e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.).