Το Τμήμα Πολιτικών Μηχανικών της Πολυτεχνικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης αποφάσισε την πρόσληψη 4 (τεσσάρων) εντεταλμένων διδασκόντων με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2022-2023 για τη κάλυψη των διδακτικών αναγκών των παρακάτω μαθημάτων:

• Σύμμικτα κτίρια και γέφυρες (3 ώρες διδασκαλίας ανά εβδομάδα, μερική απασχόληση).
  • Θεμελιώσεις-Αντιστηρίξεις και Γεωτεχνικά Έργα (3 ώρες διδασκαλίας ανά εβδομάδα, μερική απασχόληση).
  • Συστήματα Μεταφορών (3 ώρες διδασκαλίας ανά εβδομάδα, μερική απασχόληση).
  • Εκμετάλλευση και Προστασία των Υπόγειων Υδατικών Πόρων (3 ώρες διδασκαλίας ανά εβδομάδα, μερική απασχόληση).

Οι ενδιαφερόμενες/οι καλούνται να υποβάλουν αίτηση ηλεκτρονικά στη Γραμματεία του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών στην ηλεκτρονική διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. μέχρι τις 15 Ιανουαρίου 2023.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε εδώ.